Mladić ubio komšiju ašovom

25.09.2022. 11:54
0
IZVOR: srna.rs

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ su u Golupcu uhapsili muškarca iz okoline ovog mjesta čiji su inicijali A.M. /25/ zbog sumnje da je nakon svađe ašovom usmrtio šezdesetdvogodišnjeg komšiju.

Osumnjičeni je žrtvi zadao više udaraca ašovom i nanio mu teške tjelesne povrede, od kojih je povrijeđeni muškarac preminuo tokom transporta do Doma zdravlja u Golupcu, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Požarevcu. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Ubistvo i samoubistvo u Bijeljini Ubistvo i samoubistvo u Bijeljini
Međunarodni konkurs „Moj deda“ za učenike osnovnih i srednjih škola Međunarodni konkurs „Moj deda“ za učenike osnovnih i srednjih škola
Francuz dostojan Miloša Obilića - izdao je NATO i spasao živote srpskih vojnika Francuz dostojan Miloša Obilića - izdao je NATO i spasao živote srpskih vojnika
Najčitanije
  • Najmlađi stradalnici NATO agresije: Za 78 krvavih dana 79 dječjih žrtava
    5h 38m
    9
  • Današnji dan najteži je porodici Tošović: Mariji je NATO bomba ubila bebu i supruga
    5h 38m
    1
  • Poetsko veče u znak sjećanja na Mihajla Vitora – prepuna sala i vrtlog emocija u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo (FOTO)
    17h 42m
    0
  • Posne lazanje sa špinatom
    5h 22m
    0
  • Draško Stanivuković u pritvoru u Hrvatskoj
    2h 59m
    0