MUP Srbije se oglasio o pucnjavi u školi

03.05.2023. 12:31
0
IZVOR: nezavisne.com

U pucnjavi u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu ubijeno je osmoro djece i jedan radnik obezbjeđenja, rečeno je "Tanjugu" u MUP-u Srbije.

Šestoro djece i jedan nastavnik te škole su ranjeni i trenutno su zbrinuti u Urgentnom centru u Tiršovoj.

Maloljetni K.K. (14) koji je osumnjičen za ovaj zločin učenik je škole i on je pronađen i uhapšen u dvorištu ove škole.

Kako je saopštio MUP sve policijske snage su i dalje na terenu i intenzivno rade na rasvjetljavanju svih činjenica i okolnosti koje su dovele do ove tragedije.

Podsjetimo, mediji su objavili da je nakon pucnjave preminula i ranjena učiteljica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ruska strana predložili rješenje za spas NIS-a Ruska strana predložili rješenje za spas NIS-a
Dojava o bombama u više škola u Srbiji Dojava o bombama u više škola u Srbiji
Odložene sankcije NIS-u: Ministarstvo finansija SAD izdalo novu licencu do 8. oktobra Odložene sankcije NIS-u: Ministarstvo finansija SAD izdalo novu licencu do 8. oktobra
Najčitanije
  • U saobraćajnoj nesreći kod Višegrada stradale dvije žene
    21h 46m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Liplje - Teslić (VIDEO)
    5h 44m
    0
  • Obavještenje o prekidu električne energije
    23h 4m
    1
  • Paljanin uhapšen zbog napada na radnike inspekcije
    4h 25m
    0
  • Zbog snijega obustava saobraćaja preko Rogoja, snijeg i grane na kolovozu od Sokoca do Vlasenice
    6h 53m
    1