Muškarac bušio gume na automobilima

23.08.2019. 11:35
0
IZVOR: Srna

Nepoznati muškarac izbušio je gume na dva automobila u Ulici Mladena Stojanovića u Derventi, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Sve četiri gume oštećene su na “mercedesu” koji koristi osoba čiji su inicijali G.S. sa područja Doboja, kao i na “opelu” koji koristi osoba I.B. iz Dervente.

U toku je rad na rasvjetljavanju krivičnog djela oštećenje i oduzimanje tuđe stvari, koje je prijavljeno juče i počinjeno isti dan u 00.25 časova.

Policija iz Dervente uhapsila je vozača D.Đ. sa područja ove opštine koji je odbio alkotestiranje.

Policijskoj stanici Doboj jedan juče je prijavljeno da je u prethodna tri dana razbijeno prozorsko staklo stana u stambenoj zgradi u Vidovdanskoj ulici.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Napadi na vjerske objekte u Kaknju i Tuzli - udar na temeljne vrijednosti društva Napadi na vjerske objekte u Kaknju i Tuzli - udar na temeljne vrijednosti društva
Kakanj: Kapela na srpskom pravoslavnom groblju ponovo na meti vandala Kakanj: Kapela na srpskom pravoslavnom groblju ponovo na meti vandala
Oskrnavljen Saborni hram Uspenja Presvete Bogorodice u Tuzli (FOTO) Oskrnavljen Saborni hram Uspenja Presvete Bogorodice u Tuzli (FOTO)
Najčitanije
  • Zašto bi Dario Ristić mogao dobiti veću kaznu od dobrovoljaca iz Sirije?
    5h 9m
    2
  • Sutra Sveta Petka
    14h 39m
    0
  • Trećepozivac sa zlatnom Karađorđevom zvijezdom
    14h 19m
    0
  • Uskoro pet novih lijekova na recept
    13h 46m
    0
  • Oj, Francuzi, rođena nam braćo
    13h 53m
    3