Na humanitarnom koncertu prikupljeno 4.000 KM za Milenu Božić

17.09.2021. 15:47
0
IZVOR: srpskainfo.com/SRNA

U Bijeljini je prikupljeno 4.000 KM od prodaje ulaznica i dobrovoljnih priloga građana na humanitarnom koncertu za Milenu Božić, objavila je Dobrotvorna organizacija "Trojeručica", koja je i organizator događaja.

Humanitarni radnici zahvalili su svim ljudima koji su podržali borbu Božićeve za nastavak liječenja.

Na koncertu, održanom u organizaciji Dobrotvorne organizacije “Trojeručica” Eparhije zvorničko-tuzlanske, sa blagoslovom Njegovog preosveštenstva episkopa Fotija, učestvovali su “Pojci Petropavlovskog hrama” iz Bijeljine, Crkveni hor “Sveti kralj Vladislav” iz Dvorova, Crkveni pojci “Teodul” iz Zabrđa i Srpsko kulturno umjetničko društvo “Lazarica” iz Batkovića.

Milena Božić (30) pomagala je roditeljima na imanju kada je kardan poljoprivredne mašine uhvatio njenu kosu zavezanu u rep i iskinuo joj cijeli skalp glave, zajedno sa mišićima čela, sljepoočnica i arkadom iznad lijevog oka.

Nakon stravične nesreće koja se dogodila 23. septembra prošle godine Milena je na društvenim mrežama objavila da joj narušeni izgled neće pokoriti mentalni i duhovni svijet i odlučila je da se bori i da posredstvom društvenih mreža i prijatelja pokuša sakupiti 100.000 evra za nastavak liječenja.

Poslije nekoliko operacija u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u Banjaluci i na VMA u Beogradu ljekari su joj rekli da će biti potrebno najmanje godinu dana da rane zarastu, a da bi nakon toga na red mogli doći rekonstruktivni zahvati.

Do 30. septembra otvoren je i humanitarni broj 1403 za prikupljanje pomoći, a zainteresovani mogu uplatiti sredstva i na žiro račun – 1995726001059064.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dragan Macan otputovao u Moskvu, potrebno prikupiti preostala sredstva za liječenje Dragan Macan otputovao u Moskvu, potrebno prikupiti preostala sredstva za liječenje
Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
“Zajedno za život” - Humanitarna trka i šetnja za Milku Ilišković u Istočnom Sarajevu “Zajedno za život” - Humanitarna trka i šetnja za Milku Ilišković u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Obustavljen saobraćaj u Rogoušićima zbog fizičkog sukoba više lice
    3h 57m
    17
  • Pale: Lice lišeno slobode zbog nedozvoljenog posjedovanja oružja i municije
    13h 27m
    7
  • Rogatica: Krivična istraga zbog zloupotrebe bankovne kartice
    13h 12m
    0
  • Seljak sa Pala i film koji nikada nije snimljen
    14h 33m
    0
  • Božović: Na mladima je da čuvaju istinu i grade bolju Republiku Srpsku
    9h 20m
    0