Najavljen novi Jahorina Ultra Trejl – mjesto susreta ljepote i izazova

12.07.2022. 19:18
0

Atraktivno trejl takmičenje i ove godine se održava uz prijateljsku podršku kompanije m:tel.

Na današnjoj pres konferenciji u Olimpijskom centru Jahorina najavljen je novi, osmi po redu Jahorina Ultra Trejl, kojeg svi ljubitelji trail trčanja sa nestrpljenjem očekuju. Najveće takmičenje ove vrste u Bosni i Hercegovini, za profesionalne i rekreativne trkače održava se na stazama različitih dužina, u netaknutoj i veličanstvenoj prirodi.

- Kompanija m:tel je ponosni sponzor Jahorina Ultra Trejl-a već treću godinu za redom. Kao kompanija smo opredjeljini da podržavamo  sportske aktivnosti, takmičarski duh i prave vrijednosti, a Jahorina Ultra Trejl podrazumijeva sve to.

Ovo takmičenje povezuje nekoliko planina, povezuje ljude koji su opredjeljeni na sport i zdrav način života, ali isto tako promoviše ljepote ovih planina i onoga što Jahorina nudi čak i za vrijeme ljeta – izjavila je Milica Kondić, rukovodilac Sektora za marketing kompanije m:tel.

Jahorina Ultra Trejl ugostiće trkače iz više od 30 zemalja svijeta i održaće se 23. i 24. jula u organizaciji Olimpijskog centra Jahorina. Po prvi put, najduža i najizazovnija trka obuhvatiće dvije države, Srbiju i Bosnu i Hercegovinu.

U saradnji sa kompanijom Samsung, kompanija m:tel je obezbijedila tri atraktivne nagrade za tri najuspješnija takmičara kao i dodatne zanimljivosti za sve posjetioce Jahorine.

Komentari 0
Povezane vijesti
M:tel Kombo Turbo: 50 GB svaki mjesec - i ono što ne potrošiš, prenosiš dalje M:tel Kombo Turbo: 50 GB svaki mjesec - i ono što ne potrošiš, prenosiš dalje
„Film živi” u TS Media videoteci - Klasici domaće kinematografije u novom ruhu „Film živi” u TS Media videoteci - Klasici domaće kinematografije u novom ruhu
Herojski podvig na Jahorini: Spašen život mladog bicikliste Herojski podvig na Jahorini: Spašen život mladog bicikliste
Najčitanije
  • Mitrovdanska ofanziva - 5.000 srpskih vojnika pobijedilo 40.000 neprijatelja (VIDEO)
    5h 42m
    20
  • Ljubav Srpkinje i austrougarskog oficira u vrijeme oslobođenja Sarajeva
    15h 7m
    17
  • Kako je Sarajevo dočekalo oslobodioce 1918.
    12h 6m
    3
  • Na današnji dan rođen Vuk Stefanović Karadžić
    4h 21m
    0
  • Ulica koje više nema: Obala Stepe Stepanovića
    14h 4m
    2