Najavljeno pojačano kretanje vozila Eufora u naredne dvije sedmice

07.05.2024. 09:20
1
IZVOR: srna.rs

U naredne dvije sedmice biće pojačano kretanje vozila Eufora na putevima i željezničkim prugama u BiH zbog povratka strateških snaga u Francusku, Italiju i Rumuniju, saopšteno je iz Eufora.

U saopštenju je navedeno da se elementi rezervnih snaga Eufora redovno raspoređuju u BiH radi obuke.

- Sistem rotacije rezervnih snaga dodatno jača napore Eufora na pružanju podrške vlastima u BiH pri održavanju bezbjednog i stabilnog okruženja, kao i kombinovanu obuku sa Oružanim snagama BiH - pojasnili su iz Eufora.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Eksera nema? 07.05.2024. 11:23
    da im provetre gume
Povezane vijesti
Cijene u BiH obaraju rekorde, kupci izdvajaju desetine hiljada maraka za garažu Cijene u BiH obaraju rekorde, kupci izdvajaju desetine hiljada maraka za garažu
Predloženo da se mlađima od 14 godina zabrani vožnja trotineta u BiH Predloženo da se mlađima od 14 godina zabrani vožnja trotineta u BiH
CIK BiH upozorio na zabranu zloupotrebe javnih resursa CIK BiH upozorio na zabranu zloupotrebe javnih resursa
Najčitanije
  • Na današnji dan ubijen Đorđe Petrović Karađorđe, vođa Prvog srpskog ustanka
    4h 9m
    3
  • Vozaču u Trnovu oduzet automobil: Za neplaćene kazne duguje gotovo 37.000 KM
    22h 58m
    4
  • „Arena Motors“ u Istočnom Sarajevu zapošljava
    23h 47m
    0
  • Danas osvećenje temelja Hrama Svetog velikomučenika Prokopija u Bulozima
    1h 23m
    0
  • Nastavnice iz Rogatice na međunarodnom programu stručnog usavršavanja u Rusiji
    16h 41m
    0