Novak bez finala u Londonu

21.11.2020. 18:22
0
IZVOR: Sportdc.net

Novak Đoković eliminisan je u polufinalu završnog Mastersa u Londonu. Bolji od Noleta nakon skoro tri sata igre, bio je Dominik Tim sa 2-1.

U prvom setu i jedan i drugi su čuvali svoje servise. Tako je bilo do završnice seta. U 11. gemu, Tim pravi brejk te sa 7-5 dobija set. U drugom setu nije bilo brejkova pa je o pobjedniku odlučivao taj brek. I jedan i drugi su imali šanse i propuštali ih poprilično jeftino. Ipak, Nole je našao načina da završi set te je taj brejk dobio sa 1210.

I u trećem setu nije bilo brejka te je opet o pobjedniku odlučivao taj brejk. Nole je duplim brejkom poveo sa 4-0 i djelovalo e da je na koračić od finala. Međutim, pokazao e da je i on samo čovjek. Stegla mu se ruka što je Tim iskoristio te je sa 7-5 dobio taj brejk.

Rival Astrajncu u finalu, biće pobjednik meča Nadal - Medvedev.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Đoković večeras u dublu Đoković večeras u dublu
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    21h 36m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    2h 37m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    3h 39m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    21h 22m
    1
  • Firma iz Rogatice oštećena za 1.450 KM zbog zloupotrebe računara
    1h 55m
    0