Novak Đoković posjetio manastir Ostrog

21.01.2022. 15:37
0
IZVOR: SRNA

Najbolji svjetski teniser Novak Đoković posjetio je manastir Ostrog i poklonio se moštima Svetog Vasilija Ostroškog Čudotvorca.

Đoković se u Ostrogu sreo sa Njegovim visokopreosveštenstvom mitropolitom crnogorsko-primorskim Joanikijem i bratijom manastira, saopštila je Mitropolija crnogorsko-primorska.

Nakon obilaska manastirskih svetinja, druženje sa dragim gostom nastavljeno je u manastirskoj trpezariji gdje se razgovaralo i o najnovijim dešavanjima i iskušenjima kroz koje Novak prolazi posljednjih mjesec dana, ističe se u saopštenju.

Slika

Foto: Mitropolija crnogorsko-primorska/Fejsbuk

Mitropolit Joanikije je poželio Đokoviću da se što prije vrati na teren i ponovo počne da se bavi onim po čemu je proslavio ne samo sebe već i svoj narod i svoju državu.

U znak molitvenog sjećanja na ovu posjetu mitropolit Joanikije je Novaku Đokoviću poklonio ikonu Svetog Vasilija Ostroškog da mu on bude pomoćnik na svim njegovim putevima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    15h 6m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    13h 17m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    5h 44m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    16h 49m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    18h 3m
    0