Obustava saobraćaja sutra na putu od Pilice do Vlasenice

14.04.2022. 09:30
0
IZVOR: Srna

Saobraćaj na dionici magistralnog puta Pilica- Karakaj-Donje Caparde-Šekovići-Tišča-Vlasenica sutra će biti privremeno obustavljen zbog Međunarodne biciklističke trke "Beograd-Banjaluka", saopšteno je danas iz Policijske uprave Zvornik.

Obustava saobraćaja na snazi će biti od 11.50 časva do prolaska takmičara.

Iz Policijske uprave Zvornik mole vozače i građane za strpljenje ili da u navedenom periodu koriste alternativne pravce.

Komentari 0
Povezane vijesti
Uhapšena dva lica zbog nanošenja povreda i oštećenja automobila Uhapšena dva lica zbog nanošenja povreda i oštećenja automobila
Vlaseničanka Milica Mazić u kadetskoj reprezentaciji Srbije Vlaseničanka Milica Mazić u kadetskoj reprezentaciji Srbije
Obustavljen saobraćaj na ulazu u Trebinje, vatra prišla magistrali Obustavljen saobraćaj na ulazu u Trebinje, vatra prišla magistrali
Najčitanije
  • Paljanin uhapšen zbog sumnje da je fizički napao sugrađanina
    23h 25m
    3
  • Najskuplji stan u Srpskoj kupljen na Jahorini
    17h 42m
    3
  • Vlast gluva na apele da pomogne izgradnju Gimnazije u Istočnoj Ilidži
    12h 53m
    4
  • Potvrđene optužnice zbog nasilja u porodici i nanošenja teških povreda
    20h 29m
    0
  • Koja djelatnost je bila najplaćenija u junu u Srpskoj
    13h 30m
    2