Odbojkašice „Jahorine“ u polufinalu Kupa Republike Srpske

29.09.2021. 09:54
0
IZVOR: sportdc.net

Odigrana su tri četvrtfinalna susreta Kupa Republike Srpske u konkurenciji seniorki.

U Zvorniku su bolje bile odbojkašice Bimal Jedinstva protiv Drine sa 0:3, a u Bijeljini ekipa Gacka protiv Radnika u tri seta 0:3 / 10:25, 19:25, 18:25.

Odbojkašice Jahorine slavile su na gostovanju u Banjoj Luci kod ekipe Inove sa 3:1 i tako su Paljanke, Gačanke i Brčanke u najmasovnijem odbojkaškom takmičenju izborile plasman u polufinalu.

U timu sa Pala su posebno zadovoljni zbog činjenice da je za prvi tim debitovala tehničar Ana Ognjenović. Ima tek 16 godina i odlično je igrala protiv Inove.

Četvrti učesnik biće poznat u nedjelju nakon meča u Obudovcu između Crvene Zvijezde i Bl Voleja, a titulu pobjednika brane "brčanske princeze".

Komentari 0
Povezane vijesti
Košarkaški klub "Borac" osvojio Kup Republike Srpske Košarkaški klub "Borac" osvojio Kup Republike Srpske
U Palama večeras finale Kupa Srpske u košarci U Palama večeras finale Kupa Srpske u košarci
Odbojkašice Gacka osvojile Kup Republike Srpske: Peta titula u istoriji kluba Odbojkašice Gacka osvojile Kup Republike Srpske: Peta titula u istoriji kluba
Najčitanije
  • Veljko Vuletić - Legenda ETF-a Univerziteta u Istočnom Sarajevu
    18h 5m
    6
  • Godišnjica stradanja Milice Rakić
    18h 26m
    0
  • „Mama će da me rodi ponovo, i daće mi još lepše ime“
    16h 51m
    1
  • Veći odron na putu Foča-Miljevina
    18h 31m
    1
  • Selo Brižina – Najmasovniji ustaški zločin nad srpskom djecom
    12h 3m
    3