Odlični rezultati mladih karatista sokolačkog "Omladinca" u Bileći

28.02.2022. 20:58
0
IZVOR: Katera

Takmičari Karate kluba "Omladinac" sa Sokoca ostvarili su izuzetne rezultate na proteklom Regionalnom prvenstvu za djecu do 13 godina, koje je održano u Bileći.

Iz "Omladinca" su rekli za portal Katera da su njihovi takmičari nastupili u kategorijama "borbe pojedinačno", "borbe ekipno" za djecu od 10 do 11 godina, te u kategoriji "borbe ekipno" za djecu od 11 do 12 godina starosti.

Prvo mjesto u "borbama ekipno" osvojili su Pavle Erić, Nikola Mijatović i Novak Cvijetić, dok su drugo mjesto osvojili Andrej Jovović, Nemanja Savčić i Lazar Marković. Treće mjesto osvojio je Pavle Pajić.

U kategoriji "borbi ekipno" (10-11 godina starosti) drugo mjesto osvojili su Lazar Marković, Nemanja Savčić i Novak Cvijetić.

U kategoriji "borbe ekipno" (11 do 12 godina starosti) prvo mjesto osvojio je Nemanja Savčić, drugi je bio Andrej Jovović, dok je Pavle Erić osvojio treće mjesto. Četvrto mjesto pripalo je Pavlu Pajiću.