Odlikovan Miroslav Koprivica iz Nikšića

05.07.2020. 14:30
0
IZVOR: srpskainfo

Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije odlikovao je Zlatnim likom Svetog Petra Cetinjskog Lovćenskog Tajnovidca Miroslava Koprivicu iz Nikšića koji je nedavno odbio da ruši konak manastira Svetog Vasilija Ostroškog u Bliskoj Gori kod Ulcinja.

Nažalost, drugi su srušili konak uz asistenciju Antiterorističke jedinice policije Crne Gore.

Priznanje Koprivici uručeno je u Hramu Svetog Vasilija Ostroškog u Nikšiću tokom liturgije koju su služili mitropolit Amfilohije, vladika Joanikije i nikšićko sveštenstvo, pišu „Novosti“.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću
Podignuta optužnica protiv Ace Đukanovića Podignuta optužnica protiv Ace Đukanovića
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    1h 17m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    6h 18m
    2
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    5h 22m
    0
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    7h 20m
    0
  • Istočna Ilidža: Iz magacina benzinske pumpe u više navrata otuđeno 850 kutija cigareta
    5h 34m
    0