Odlikovan Miroslav Koprivica iz Nikšića

05.07.2020. 14:30
0
IZVOR: srpskainfo

Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije odlikovao je Zlatnim likom Svetog Petra Cetinjskog Lovćenskog Tajnovidca Miroslava Koprivicu iz Nikšića koji je nedavno odbio da ruši konak manastira Svetog Vasilija Ostroškog u Bliskoj Gori kod Ulcinja.

Nažalost, drugi su srušili konak uz asistenciju Antiterorističke jedinice policije Crne Gore.

Priznanje Koprivici uručeno je u Hramu Svetog Vasilija Ostroškog u Nikšiću tokom liturgije koju su služili mitropolit Amfilohije, vladika Joanikije i nikšićko sveštenstvo, pišu „Novosti“.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću Crna Gora: Na pomolu kazne vojniku zbog pjesme o generalu Mihailoviću
Podignuta optužnica protiv Ace Đukanovića Podignuta optužnica protiv Ace Đukanovića
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    20h 5m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    5h 56m
    0
  • Dušan Purić, zaboravljeni heroj sa Mačkovog kamena
    23h 8m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    7h 39m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    8h 53m
    0