Određen pritvor licu osumnjičenom za silovanje starice

03.01.2022. 18:37
0
IZVOR: SRNA

Bijeljinski Osnovni sud je na prijedlog Okružnog javnog tužilaštva /OJT/ Bijeljina odredio pritvor licu iz Ugljevičke Obriježi čiji su inicijali M.J. osumnjičenom za obljubu nad nemoćnim licem, rekla je Srni portparol OJT-a Danka Prodanović.

Okružnom javnom tužilaštvu Bijeljina je u petak, 31. decembra, predato lice M.J, koje je dan ranije uhapšeno zbog osnova sumnje da je počinilo ovo krivično djelo.

Nakon ispitivanja u Tužilaštvu u svojstvu osumnjičenog, dežurni tužilac je Osnovnom sudu u Bijeljini podnio prijedlog za određivanje pritvora protiv M.J, zbog osnovane bojazni da bi boravkom na slobodi mogao da utiče na svjedoke i tako ometa istragu, kao i da bi zbog krivičnog djela koje mu se stavlja na teret moglo doći do narušavanja javnog reda.

"Dnevni avaz" prenosi da je M.J. silovao sedamdesetčetvorogodišnju staricu u selu pored Ugljevika.

Komentari 0
Povezane vijesti
Suze bake Mile za poginulim sinom zalivaju okalemljene mladice Suze bake Mile za poginulim sinom zalivaju okalemljene mladice
Oslobađanje Bijeljine 1992. godine Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića Sjećanje na pilota majora Zorana Radosavljevića
Najčitanije
  • Franc Kafka: Godišnjica smrti književnog velikana
    21h 15m
    0
  • Najavljeni prekidi u isporuci električne energije za sutra
    23h 15m
    0
  • Božović potpisao ugovore za sufinansiranje troškova rekonstrukcije Ilidžanske ulice i Ulice Starine Novaka
    19h 6m
    1
  • Kako kisela voda utiče na organizam
    12h 4m
    0
  • Po prvi put defile malih maturanata u Rogatici (FOTO)
    11h 17m
    0