Ognjen Gazdić i Anđelina Regoje seniorski prvaci Republike Srpske

26.02.2022. 22:10
0
IZVOR: Katera

Član Džudo kluba "Slavija" Ognjen Gazdić postao je seniorski prvak Republike Srpske na danas održanom Prvenstvu Republike Srpske za seniore i poletarce u Banjaluci.

Takođe, član Džudo kluba "Sparta" Anđelina Regoje, treću godinu zaredom, postala je seniorski prvak Republike Srpske.

Slika

Regoje je proglašena i za najbolju takmičarku na prvenstvu Srpske za seniore.

Na danas održanom Prvenstvu Republike Srpske članovi Džudo kluba „Randori“ iz Istočnog Sarajeva su osvojili 5 medalja i tako zauzeli prvo mjesto u sveukupnom plasmanu za seniore.