Ovacije za film "Južni vetar 2: Ubrzanje" na premijeri u Beogradu

03.11.2021. 20:51
0
IZVOR: TANJUG

Dugo očekivana beogradska premijera filma "Južni vjetar 2: Ubrzanje" reditelja Miloša Avramovića održana je sinoć u Kombank dvorani i ispraćena je s velikim interesovanjem i burnim ovacijama publike.

Publika je sa velikim ushićenjem dočekala glumačku postavu i ekipu filma, a stojeće ovacije dobili su Predrag Miki Manojlović, Miodrag Radonjić, Miloš Biković i reditelj Miloš Avramović.

Premijera je takođe privukla pažnju brojnih javnih ličnosti, a među prisutnima su bili i predsjednik Skupštine Ivica Dačić, ministarka kulture i informisanja Maja Gojković, pisac Vanja Bulić, glumica Anđelka Prpić, glumac Žika Todorović.

Film “Južni vjetar 2: Ubrzanje” rađen je po scenariju Petra Mihajlovića i predstavlja nastavak filma “Južni vjetar” (2018) i istoimene TV serije iz 2020. godine.

Glumačku postavu čine Miloš Biković, Miodrag Radonjić (koji su takođe i producenti filma), Predrag Miki Manojlović, Aleksandar Berček, Jovana Stojiljković, Anastasija Everal, Luka Grbić, i drugi.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rusko-kineski film „Crvena svila“ sa Bikovićem u glavnoj ulozi pokorio publiku u Pekingu Rusko-kineski film „Crvena svila“ sa Bikovićem u glavnoj ulozi pokorio publiku u Pekingu
Miloš Biković u trci za ruskog "Oskara" Miloš Biković u trci za ruskog "Oskara"
Južni vetar 2 ispraćen ovacijama u Puli Južni vetar 2 ispraćen ovacijama u Puli
Najčitanije
  • Sjećanje na ubistvo Dragana Gagovića, trenera Karate kluba "Sutjeska" iz Foče
    9h 52m
    34
  • Borbe kod Višegrada i Rudog 1993. godine
    12h 3m
    1
  • Doktor lake ruke i blage riječi
    12h 41m
    0
  • Tužan kraj velikog Laze Lazarevića
    13h 42m
    0
  • Bratu
    12h 3m
    0