Pacov ušao u trafo stanicu, dio grada ostao bez struje

18.11.2024. 21:08
1
IZVOR: telegraf.rs

Dio Leskovca ostao je večeras oko 18 sati bez napajanja električnom energijom kad je u trafo stanicu ušao pacov.

Radnici elektrodistribucije su brzo reagovali i kvar će uskoro biti otklonjen.

Kvar inače nije u dijelu Leskovca gdje se nalazi Stadion "Dubočica" na kome večeras fudbalska reprezentacija Srbije igra protiv Danske i ona nije dovedena u pitanje.

Dio grada gdje se nalazi bolnica je odmah prespojen i ima napajanje, piše Telegraf.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Rade 18.11.2024. 21:16
    Uu pa mogao je poginuti!!!
Povezane vijesti
Od danas skuplja struja u Srpskoj Od danas skuplja struja u Srpskoj
Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog? Uvoz struje u BiH porastao za 316 miliona KM, šta je razlog?
Da li će račun za struju biti veći? Da li će račun za struju biti veći?
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    3h 30m
    11
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    21h 51m
    0
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    3h 27m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    19h 9m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    22h 14m
    0