"Pale" društvene mreže "Fejsbuk", "Instagram", "Vocap" i "Mesendžer"

04.10.2021. 18:45
0
IZVOR: Katera

U poslijepodnevnim satima pojavili su se problemi na više društvenih mreža, a korisnici večeras nisu mogli pristupiti svojim nalozima na "fejsbuku", "instagramu", "voc-apu" i "mesendžeru".

Riječ je o servisima pod okriljem kompanije "Fejsbuk", koji su, prema informacijama iz drugih medija, "pali" u čitavom svijetu.

Veliki broj prijava o nedostupnosti "Fejsbuka" vidi se na stranici downdetector.com, koji bilježi prijave o problemima sa navedenim aplikacijama.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Stručnjaci ukazuju na nedovoljan roditeljski nadzor djece na društvenim mrežama Stručnjaci ukazuju na nedovoljan roditeljski nadzor djece na društvenim mrežama
Uskoro zabrana pristupa društvenim mrežama tinejdžerima u Francuskoj Uskoro zabrana pristupa društvenim mrežama tinejdžerima u Francuskoj
Neočekivani problemi na Fejsbuku Neočekivani problemi na Fejsbuku
Najčitanije
  • Zašto je svaki Nemanjić bio Stefan?
    8h 0m
    1
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Vardište - Višegrad (VIDEO)
    7h 59m
    0
  • Kako je Napoleon proglasio Karađorđa najvećim vojskovođom
    20h 2m
    4
  • Predstavnički dom usvojio Prijedlog budžeta od 1,5 milijardi KM
    21h 10m
    0
  • Puštanjem ljubičastih balona ka nebu obilježen dan posvećen "mrvicama" (FOTO)
    22h 49m
    0