Paljanin Petar Blagojević novi fudbaler Simm Baua

18.01.2022. 21:17
0
IZVOR: sportdc.net

Paljanin Petar Blagojević od danas je zvanično novi fudbaler Simm Baua iz Kosove, potvrdio je ovaj klub.

Ovaj devetnaestogodišnji ofanzivac u Simm Bau dolazi iz drugoligaša Jahorine iz Prače, u kojoj je bio tokom jesenjeg dijela sezone.

Prošao je omladinsku školu paljanskog Olimpa, te je svojim golovima u Omladinskoj ligi BiH grupa "Centar 1" i skrenuo pažnju na sebe, pa su se i neki drugi prvoligaši interesovali za njega.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pretresi u Istočnom Novom Sarajevu i na Palama u okviru istrage pokušaja ubistva Pretresi u Istočnom Novom Sarajevu i na Palama u okviru istrage pokušaja ubistva
Pozorišni festival „Aska“ u Palama Pozorišni festival „Aska“ u Palama
Zaboravljeni zločin: Ubistvo civila iz zasjede kod Srednjeg Zaboravljeni zločin: Ubistvo civila iz zasjede kod Srednjeg
Najčitanije
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Zavala (Popovo polje)
    4h 22m
    0
  • Nije trebalo da ubijemo popa
    22h 0m
    1
  • Hercegovina ne zaboravlja Blagoja Bratića: Grof koji je sačuvao Pelea
    3h 56m
    0
  • Zbog pucnjave na Vracama uhapšen muškarac
    19h 44m
    0
  • Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM
    21h 49m
    5