Paljanin prijetio policijskom službeniku, pa lišen slobode

05.11.2025. 11:15
1
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske uprave Istočno Sarajevo lišili su slobode lice inicijala S. M. iz Pala, zbog osnova sumnje da je počinio krivična djela „ugrožavanje sigurnosti“ i „nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija“.

- Lice se sumnjiči da je 2. novembra uputio verbalne prijetnje policijskom službeniku, nakon čega je na osnovu naredbe Osnovnog suda u Sokocu, a uz saglasnost tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo izvršen pretres kuće i pomoćnih objekata koje koristi osumnjičeni. Tom prilikom pronađeno je vatreno oružje - puška i 80 komada metaka različitog kalibra - saopštili su iz PU Istočno Sarajevo.

U toku je dokumentovanje predmeta.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Pike 05.11.2025. 22:00
    Samo zatvoriti i dugo ne puštati. Malo među 4 zida da se opameti, ako se može opametiti
Povezane vijesti
U Istočnoj Ilidži opljačkana sportska kladionica U Istočnoj Ilidži opljačkana sportska kladionica
U Istočnom Sarajevu uhapšeno lice za kojim je raspisano pet potraga U Istočnom Sarajevu uhapšeno lice za kojim je raspisano pet potraga
Paljanin prevaren na društvenim mrežama za više od 20.000 KM Paljanin prevaren na društvenim mrežama za više od 20.000 KM
Najčitanije
  • Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
    3h 50m
    6
  • Reakcija načelnika Kojića na optužbe premijera Minića (VIDEO)
    22h 24m
    2
  • „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
    1h 10m
    0
  • Centar za kontinuiranu edukaciju medicinskih sestara otvoren danas u Palama
    20h 13m
  • Sjećanje na poginule saborce Drugog pješadijskog bataljona
    18h 10m
    0