Paljaninu oduzeto vozilo zbog neplaćanja kazni

25.09.2020. 10:01
1
IZVOR: Katera

Policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Pale, dana 23. 9. 2020. godine, oko 22:50 časova, u mjestu Ljubogošta, opština Pale, kontrolisali su vozača S.O. iz Pala, koji je upravljao putničkim automobilom marke „opel“.

Izvršenim provjerama utvrđeno je da vozač S.O. višestruki povratnik u vršenju prekršaja, te da ima veći broj neplaćenih novčanih kazni u registru novčanih kazni u ukupnom iznosu od 4.920,00 KM.

Policijski službenici oduzeli su navedeno vozilo i protiv S.O. nadležnom sudu biće dostavljen Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja BiH.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Pravda naravno 25.09.2020. 10:59
    Ali zato nije oduzet nijedan hotel mafiji, nijedan nelegalan objekat, nijedan gram kokaina;)
Povezane vijesti
Na Filozofskom fakultetu održana panel-diskusija o statusu književnosti za djecu i mlade Na Filozofskom fakultetu održana panel-diskusija o statusu književnosti za djecu i mlade
Austrijanka poginula u prevrtanju kajaka na Tari Austrijanka poginula u prevrtanju kajaka na Tari
U ponedjeljak promocija knjige „Dobrojutro Danilo“ u Palama U ponedjeljak promocija knjige „Dobrojutro Danilo“ u Palama
Najčitanije
  • Vjenčanje održano u Bolnici „Srbija“
    2h 19m
    0
  • Zlatni ljiljan Rose Simić
    16h 57m
    0
  • Katerini prijedlozi knjiga za čitanje
    16h 6m
    0
  • Održano regionalno takmičenje iz fizike u OŠ "Jovan Dučić" u Kasindolu
    1h 59m
    0
  • Udruženje roditelja djece oboljele od malignih bolesti „Iskra“ dobitnik Plakete „Sestre Gajić“
    18h 9m
    0