Počeo sa radom novi vrtić u Han Pijesku

07.10.2021. 13:12
2
IZVOR: SRNA

Danas je u Han Pijesku počeo sa radom novi vrtić u kome će biti smješteno 37 djece, mješovite grupe - od tri do šest godina, rekla je Srni direktor opštinskog Centra za socijalni rad Mila Gojković.

Ona je navela da je u poludnevni boravak u vrtiću upisano desetoro djece, a ostali će biti u cjelodnevnom boravku.

Prema njenim riječima, poludnevni boravak podrazumijeva da djeca u vrtiću borave od 7.30 časova do 12.30 časova, a cjelodnevni od 7.30 časova do 15.30 časova.

Gojkovićeva je navela da je cijena vrtića 150 KM, za drugo dijete 120 KM mjesečno, dok je za treće, četvrto i svako naredno besplatno.

Poludnevni boravak iznosiće 95 KM, a samohrane majke plaćaju 50 odsto od cijene usluga vrtića.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Marko 07.10.2021. 15:17
    @Voxpopuli mislite, sa kolikim šumskim bogatstvom raspolaže SNSD to je žalosno
  • Generic placeholder image
    Voxpopuli 07.10.2021. 14:15
    Sa kolikim sumskim bogatstvom raspolaže opstina žalosno da svi bjeze iz nje.
Povezane vijesti
Počela izgradnja novog vrtića u Palama (FOTO) Počela izgradnja novog vrtića u Palama (FOTO)
Otvorena izložba fotografija ,,Javor planinom 5'' u Han Pijesku Otvorena izložba fotografija ,,Javor planinom 5'' u Han Pijesku
Han Pijesak: Promocija knjige ,,Demon praznoslovlja i druge istorijske priče'' Marka Pištala Han Pijesak: Promocija knjige ,,Demon praznoslovlja i druge istorijske priče'' Marka Pištala
Najčitanije
  • Sjećanje na Srđana Kneževića - Belog vuka
    22h 4m
    19
  • Hirošima – jedan od najvećih američkih zločina
    12h 58m
    7
  • Sutra isplata julskih penzija u Srpskoj
    20h 24m
    0
  • Obilježeno 34 godine od pogibije komandanta Vlajka Petrovića
    18h 58m
    1
  • Istočno Novo Sarajevo: Održano muzičko-poetsko veče "Obećao si mi"
    10h 7m
    0