Počinje "Ljeto u Istočnom Novom Sarajevu"

28.07.2021. 09:47
0
IZVOR: Srna

Opštinska uprava opštine Istočno Novo Sarajevo pripremila je novu manifestaciju "Ljeto u Istočnom Novom Sarajevu" koja počinje večeras na Trgu Republike Srbije.

Prvog dana manifestacije biće uručene "Ponosne kartice", nakon čega je planirano obraćanje načelnika opštine Jovana Katića, a u zabavnom dijelu večeri posjetioci će uživati u koncertu muzičkog sastava "Katera", saopšteno je iz opštinske uprave.

Tokom trajanja ljetnje manifestacije na Trgu Republike Srbije sve posjetioce očekuje bogat kulturno-zabavni i sportski program za sve generacije.

Manifestacija počinje u 19.30 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Građani pokrenuli inicijativu za moratorijum na izgradnju stambenih zgrada u Istočnom Sarajevu Građani pokrenuli inicijativu za moratorijum na izgradnju stambenih zgrada u Istočnom Sarajevu
U subotu deseti "Dani ljekobilja na Romaniji" U subotu deseti "Dani ljekobilja na Romaniji"
„Dan srednjovjekovnih vitezova“ 8. avgusta na Tvrdimićima „Dan srednjovjekovnih vitezova“ 8. avgusta na Tvrdimićima
Najčitanije
  • Obustavljen saobraćaj u Rogoušićima zbog fizičkog sukoba više lice
    23h 56m
    23
  • Pale: Večeras protest povodom incidenta u diskoteci „Enigma“
    10h 53m
    29
  • Pale: Prekršajni nalozi zbog tuče nakon saobraćajne nezgode
    8h 39m
    5
  • Licima uručeni prekršajni nalozi zbog pokazivanja polnog organa na javnom mjestu
    8h 44m
    4
  • Sjećanje na smrt šestogodišnje Biljane Nikolić - rana koja ne zarasta
    11h 2m
    4