Počinje škola kik boksa za djecu Istočnog Sarajeva

06.10.2019. 11:30
0
IZVOR: SRNA

Škola kik boksa za djecu počinje 8. oktobra u Istočnom Sarajevu. 

Loša ishrana i manjak fizičke aktivnosti postaju velika prijetnja modernom društvu. Jedan trening kik boksa uključuje intezivne i zdrave vježbe koje razvijaju agilnost i fleksibilnost, pospješuju kondiciju, a obzirom da je kik boks sport tokom čijeg bavljenja se troši najviše kalorija, samim tim uspješan je i u borbi protiv gojaznosti kod djece.

Minimalna starosna dob je 6 godina. Treninzi će se održavati u prostoru koji se nalazi u Gradskoj Tržnici, na spratu (preko puta Sipe).

Termini: utorak, četvrtak i subota od 20:30 - 21:30.

Za više informacije možete se obratiti na instagram profil : rekreativni_kik_boks ili na broj telefona: 066 / 275 - 342, kontakt osoba - Dragana.

Komentari 0
Povezane vijesti
Bravo! - Prikupljena sredstva za liječenje Vesne Subašić Bravo! - Prikupljena sredstva za liječenje Vesne Subašić
Sutra počinju "Poetski dani Dare Sekulić" Sutra počinju "Poetski dani Dare Sekulić"
Potvrđena optužnica zbog mučenja i ubijanja psa Potvrđena optužnica zbog mučenja i ubijanja psa
Najčitanije
  • Dogodine u Prizrenu
    20h 43m
    11
  • Priča o psima koji su položili život na Košarama (FOTO)
    20h 22m
    0
  • Posni specijalitet savršen za ručak ili večeru
    20h 22m
    0
  • Poznata imena odbornika u Skupštini Grada Istočno Sarajevo
    23h 25m
    14
  • Bravo! - Prikupljena sredstva za liječenje Vesne Subašić
    19h 22m
    0