Počinje turnir u malom fudbalu u Han Pijesku

31.07.2024. 11:33
0
IZVOR: srna.rs

Tradicionalni futsal turnir u Han Pijesku biće održan od 4. do 9. avgusta povodom Dana i krsne slave ove opštine - Svetog velikomučenika Pantelejmona, a nagradni fond biće 7.000 KM, najavili su iz organizacionog odbora.

Savjetnik načelnika opštine Han Pijesak Duško Đerić rekao je Srni da očekuje učešće više od 12 ekipa iz lokalnih zajednica od Bijeljine do Sarajeva.

"Svake godine imamo sve više zainteresovanih ekipa iz drugih opština tako da je to prilika da se mladi iz različitih sredina druže, što je i cilj ovakvih turnira", naveo je Đerić.

Futsal utakmice biće igrane na terenima kod Osnovne škole "Milan Ilić Čiča Šumadijski", a finalna će biti odigrana na Dan opštine 9. avgusta od 21.00 čas kada će biti proglašen pobjednik i uručena nagrada od 5.000 KM za prvoplasiranu i 2.000 KM za drugoplasiranu ekipu, te proglašeni najbolji igrač, strijelac i golman turnira.

Organizator i pokrovitelj 13. futsal turnira je opština Han Pijesak.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ubjedljiva pobjeda KMF „Rogatica“ nad „Radničkim“ Ubjedljiva pobjeda KMF „Rogatica“ nad „Radničkim“
Održano književno veče Bojana Ljubenovića u Han Pijesku Održano književno veče Bojana Ljubenovića u Han Pijesku
Održano muzičko-poetsko veče u Han Pijesku uz „Oriendo“ i Miću Jakšića Održano muzičko-poetsko veče u Han Pijesku uz „Oriendo“ i Miću Jakšića
Najčitanije
  • Tragična sudbina srpske princeze koja je imala veoma neobično ime
    2h 19m
    0
  • Potvrđena optužnica protiv muškarca koji je pretukao suprugu u Istočnoj Ilidži
    4h 41m
    3
  • Egzodus sarajevskih Srba ostaje trajna opomena i svjedočanstvo stradanja
    21h 40m
    5
  • Mitropolit Hrizostom: Hvala sarajevskim Srbima za stvaranje Republike Srpske
    21h 5m
    1
  • U Rogoušićima gori suva trava i nisko rastinje, vatrogasci na terenu
    22h 18m
    0