Poginuli borci Krsmanović i Mihajlović posthumno odlikovani

02.12.2022. 15:42
0
IZVOR: katera.news
Poginuli borci Vojske Republike Srpske Petar Krsmanović i Saša Mihajlović posthumno su odlikovani Medaljama zasluga za narod.

Medalje je porodicama poginulih boraca uručio Nemanja Močević, član Predsjedništva Boračke organizacije Republike Srpske, na prijemu koji se upriličen u opštini Istočna Ilidža.

Na inicijativu Boračke organizacije Republike Srpske, predsjednik Republike Srpske posthumno odlikuje poginule borce Vojske Republike Srpske.
Komentari 0
Povezane vijesti
Predavanje Borisa Bulatovića „Andrić između književnosti i politike“ u Istočnoj Ilidži Predavanje Borisa Bulatovića „Andrić između književnosti i politike“ u Istočnoj Ilidži
"Marš odbrane" na Ilinjaču 21. jula "Marš odbrane" na Ilinjaču 21. jula
Bilbord i leci „NE BIH U NATO“ u Istočnoj Ilidži i Istočnom Novom Sarajevu Bilbord i leci „NE BIH U NATO“ u Istočnoj Ilidži i Istočnom Novom Sarajevu
Najčitanije
  • Žana Merkus, Holanđanka koja je Srbima dala sve: Hercegovačka Jovanka Orleanka
    4h 56m
    4
  • Pale: Nakon višesatnih pregovora muškarac bezbjedno sišao sa drveta
    10h 41m
    5
  • Zaboravljenom anđelu - Slobodanu Stojanoviću!
    13h 35m
    0
  • Guslarsko veče u subotu u Prači
    2h 35m
    2
  • Najniža penzija u Srpskoj 361,75 KM
    11h 37m
    0