Poginuo mladi pjevač Nemanja Vuković iz Foče

07.03.2023. 11:25
0
IZVOR: glassrpske.com

Pjevač Nemanja Vuković, bivši takmičar "Zvezda Granda" stradao je sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod Dobanovačke Petlje.

Kako priča izvor sa lica mjesta za Blic, pjevač Nemanja Vuković je najpre imao saobraćajku, a kada je izašao iz automobila bio je u svjesnom stanju.

Očevidac mu je prišao kako bi mu ukazao pomoć, upitao ga da li je dobro, na šta je Vuković odgovorio da jeste i počeo je da trči. U tom momentu je autobus naleteo na njega.

Komentari 0
Povezane vijesti
Povrijeđena četiri lica u saobraćajnoj nezgodi na dionici puta Međeđa-Ustiprača Povrijeđena četiri lica u saobraćajnoj nezgodi na dionici puta Međeđa-Ustiprača
Fočak Stefan Grujičić, republički šampion u fizici, u junu putuje na Balkanijadu u Turskoj Fočak Stefan Grujičić, republički šampion u fizici, u junu putuje na Balkanijadu u Turskoj
Sahranjen Ljubiša Ljuba Kovačević Sahranjen Ljubiša Ljuba Kovačević
Najčitanije
  • Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana
    1h 21m
    3
  • Željko Pržulj – Vladika (odlomak)
    13m
    0
  • Motociklista sa Pala teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi
    10h 0m
    0
  • Emanuel Žofre ima najbolje šanse da bude naredni visoki predstavnik u BiH
    7h 21m
    0
  • Šmit potvrdio njemačkim dnevnim novinama da podnosi ostavku
    22h 50m
    4