Poginuo radnik u fabrici u Aranđelovcu

27.06.2022. 15:50
0
IZVOR: srna.rs

U fabrici "Šamot" u Aranđelovcu dogodila se nesreća u kojoj je poginuo jedan radnik, a dvojica su povrijeđena, javile su "Večernje novosti".

Do nesreće je došlo kada je pala metalna konstrukcija hale i na licu mjesta poginuo je radnik star 52 godine.

Na konstrukciji, na visini od oko pet metara ostala su dva radnika kojima je nemoguće prići zbog opasnosti od urušavanja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Uhapšeno lice koje se dovodi u vezu sa pokušajem ubistva Davora Dabića Uhapšeno lice koje se dovodi u vezu sa pokušajem ubistva Davora Dabića
Kada se krvarilo, a niotkuda pomoći – ko je pritekao? Kada se krvarilo, a niotkuda pomoći – ko je pritekao?
Srbija kreće ka Antarktiku: Buduća polarna stanica nosiće ime Milutina Milankovića Srbija kreće ka Antarktiku: Buduća polarna stanica nosiće ime Milutina Milankovića
Najčitanije
  • Radomir Nešković – legendarni komandant Leteće rogatičke brigade
    4h 57m
    19
  • Misterija nestalog ikonostasa hrama Svete Trojice u Rogatici
    13h 39m
    1
  • Trifković: Osmanski izvori otkrivaju važne stranice srpske istorije
    12h 0m
    0
  • Solistički koncert Ognjena Mojovića sutra u Palama
    11h 46m
    0
  • Lalović: Sistem stabilan uprkos suši i povećanoj potrošnji
    13h 10m
    1