Poginuo vozač u sudaru na obilaznici

04.05.2020. 19:35
0
IZVOR: Srna

Vozač iz Bijeljine čiji su inicijali Ž.M. /56/ poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na gradskoj obilaznici, saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.

Saobraćajna nesreća dogodila se u 17.00 časova i u njoj su učestvovali teretno vozilo "opel movano" kojim je upravljao Đ.K. i putničko vozilo "dačija logan" za čijim volanom je bio Ž.M, oba iz Bijeljine.

Vozač automobila je od zadobijenih povreda smrtno stradao na licu mjesta.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći Ekipe iz Bijeljine najbolje na Republičkom takmičenju iz prve pomoći
U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derventi U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derv...
Oslobađanje Bijeljine 1992. godine Oslobađanje Bijeljine 1992. godine
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    21h 9m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    22h 26m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    22h 47m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    12h 57m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    14h 0m
    3