Погинуо возач у судару на обилазници

04.05.2020. 19:35
0
ИЗВОР: Srna

Возач из Бијељине чији су иницијали Ж.М. /56/ погинуо је у саобраћајној несрећи која се догодила на градској обилазници, саопштено је из Полицијске управе Бијељина.

Саобраћајна несрећа догодила се у 17.00 часова и у њој су учествовали теретно возило "опел мовано" којим је управљао Ђ.К. и путничко возило "дачија логан" за чијим воланом је био Ж.М, оба из Бијељине.

Возач аутомобила је од задобијених повреда смртно страдао на лицу мјеста.

Коментари 0
Повезане вијести
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Ослобађање Бијељине 1992. године Ослобађање Бијељине 1992. године
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    19h 50m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    21h 7m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    21h 28m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    19h 12m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    11h 38m
    0