Pogledajte onlajn predavanje sa savjetima o kreiranju mobilnih aplikacija

07.11.2023. 14:17
0
IZVOR: katera.news

Bavite se programiranjem i uvijek ste u škripcu sa rokovima?

U toku je m:tel Ap takmičenje za srednjoškolce u izradi aplikacija za mobilne uređaje, stoga vam predstavljamo zanimljivo predavanje Andreja Tomića na temu važnosti vremena kao resursa u programiranju.

Pogledajte kako dobiti na vremenu korišćenjem gotovih rješenja i kako time dodatno smanjiti troškove i ubrzati razvoj bez narušavanja ideje i funkcionalnosti same aplikacije.

Predavač Andrej Tomić je senior softver developer i osnivač vlastitog startapa Atomic Solutions u Banjaluci.

Predavanje možete premijerno pogledati danas od 18.00 časova na m:tel Jutjub kanalu.

Podsjećamo, m:tel Ap takmičenje u izradi mobilnih aplikacija za srednjoškolce je otvoreno za prijavu do 27. novembra 2023.

Za više informacija informacija o m:tel App takmičenju posjetite adresu apptakmicenje.mtel.ba.

Komentari 0
Povezane vijesti
M:tel nastavlja dugogodišnju podršku mladim sportistima M:tel nastavlja dugogodišnju podršku mladim sportistima
Dopuna Start paket: duple gige za ljeto bez granica Dopuna Start paket: duple gige za ljeto bez granica
Paket za cijelu porodicu: Izaberite Go NET sa duplim gigabajtima mobilnog interneta Paket za cijelu porodicu: Izaberite Go NET sa duplim gigabajtima mobilnog interneta
Najčitanije
  • Pale: U toku pregovaranje sa muškarcem koji odbija da siđe sa drveta
    18h 21m
    9
  • Žana Merkus, Holanđanka koja je Srbima dala sve: Hercegovačka Jovanka Orleanka
    4h 36m
    3
  • Uvode se nova odlikovanja za vojne zasluge u ratu
    23h 32m
    2
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Crna Reka - Tutin (VIDEO)
    21h 52m
    0
  • Pale: Nakon višesatnih pregovora muškarac bezbjedno sišao sa drveta
    2h 41m
    2