Poletarci „Sparte“ najbolji u Herceg Novom

25.02.2024. 13:40
0

U organizaciji Džudo kluba „Igalo“, u Herceg Novom juče je održan 41. Međunarodni džudo kup „Mimoza 2024“.

Takmičenje je okupilo oko 400 takmičara iz 36 klubova iz Srbije, Hrvatske, BiH i Crne Gore, a učestvovao je i Džudo klub „Sparta“ iz našeg grada.

„Spartanci“ su osvojili 11 medalja, od toga tri zlatne, dvije srebrne  i šest bronzanih medalja, a njihovi poletarci proglašeni su za najbolju ekipu.

Slika

Zlatne medalje osvojili su Novak Janjić, Nikša Škrba i Vladimir Ivanović.

Srebro su osvojili: Jovan Kezunović i Anđela Popović, dok su bronzani bili Matija Sikima, Jakov Glogovac, Luka Kovač, Nemanja Elez, Mihajlo Pandžić i Sara Šakić.

Ekipu su vodili treneri Goran i Miloš Mijanović.