Poletarci „Sparte“ sveukupni šampioni Republike Srpske

16.02.2025. 11:09
0
IZVOR: katera.news

Prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke, poletarce i poletarke održano je juče u Istočnom Sarajevu, u sportskoj dvorani na trgu Republike Srbije.

U organizaciji Džudo kluba Randori Istočno Novo Sarajevo i našeg Džudo kluba Sparta Istočna Ilidža, na prvenstvu je učestvovalo 300 takmičara iz 32 kluba Republike Srpske.

Poletarci Džudo kluba Sparta Istočna Ilidža osvojili su dva najsjajnija pehara - šampioni Republike Srpske za poletarce i poletarke u sveukupnom ekipnom plasmanu i šampioni Republike Srpske za poletarce ekipno.

Šampioni Republike Srpske postali su Novak Janjić, Jovan Kezunović i Marko Lučić.

Vicešampioni su postali Jakov Glogovac i Luka Kovač, bronze su osvojili Tajana Kezunović, Željko Lučić i Kristijan Glogovac.

Ekipu na prvenstvu vodio je trener Goran Mijanović, dok je Miloš Mijanović sudio prvenstvo, saopštili su iz kluba.

Komentari 0
Povezane vijesti
Džudo klub „Sparta“ ekipni šampion Kupa grada Sarajeva Džudo klub „Sparta“ ekipni šampion Kupa grada Sarajeva
Anđela Popović i Mihajlo Pandžić šampioni BiH Anđela Popović i Mihajlo Pandžić šampioni BiH
Mihajlo Pandžić bronzani na Evropskom kupu mladih nada Mihajlo Pandžić bronzani na Evropskom kupu mladih nada
Najčitanije
  • Promovisano devet doktora nauka Univerziteta u Istočnom Sarajevu (FOTO)
    18h 27m
    1
  • Večeras promocija knjige „Uvijek prvi“ u Kulturnom centru Pale
    22h 27m
    0
  • KMF „Jahorina“ poražen u finalu, Kojić uputio čestitku za odličnu sezonu
    22h 2m
    0
  • Predavanje Muharema Bazdulja sutra u Galeriji „Žarko Vidović“
    19h 32m
    0
  • Danas potpisivanje Memoranduma o dokumentovanju stradanja Srba u Istočnom Sarajevu
    22h 21m
    1