Policija i dalje traga za muškarcem koji je ranio jednu osobu na Breki

28.08.2019. 10:01
0
IZVOR: klix.ba

Muškarac koji je u utorak oko 22 sata iz vatrenog oružja ranio jednu osobu u sarajevskom naselju Breka i dalje je u bjekstvu, potvrđeno je za Klix.ba u MUP-u Kantona Sarajevo.

Pucnjava se dogodila u ulici Hamida Beširevića na području Opštine Centar.

Napadač je pobjegao nakon što je iz vatrenog oružja ranio jednog muškarca koji je vozilom Hitne pomoći prevezen na Kliniku urgentne medicine (KUM).

Nezvanično, ranjena je osoba inicijala R.B.

Uviđaj su izvršili službenici MUP-a KS koji nastavljaju rad na rasvjetljavanju slučaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ela Jovanović otpuštena iz bolnice nakon mjesec dana borbe Ela Jovanović otpuštena iz bolnice nakon mjesec dana borbe
Ela, koja je teško povrijeđena u tramvajskoj nesreći, uskoro ide kući Ela, koja je teško povrijeđena u tramvajskoj nesreći, uskoro ide kući
Stradanje sarajevskih ljekara – Grad u kojem je ubijena Hipokratova zakletva Stradanje sarajevskih ljekara – Grad u kojem je ubijena Hipokratova zakletva
Najčitanije
  • Kad je Sokolac bio mali Montevideo
    14h 6m
    60
  • Pokrenut postupak usklađivanja redova vožnje autobuskih linija
    20h 58m
    1
  • Šeranić: Vlada Srpske obezbijedila 400.000 KM za rekonstrukciju Doma za starija lica u Istočnom Sarajevu
    15h 53m
    0
  • Ela Jovanović otpuštena iz bolnice nakon mjesec dana borbe
    18h 42m
    0
  • Niko neće nekretnine u malim opštinama
    22h 29m
    0