Policija spasila osobu koja je pokušala da skoči u Bosnu

17.08.2024. 12:56
0
IZVOR: glassrpske.com

Policija je u Doboju spasila osobu koja je pokušala da skoči u rijeku Bosnu sa mosta “Japanac”, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Policijskoj stanici Doboj jedan sinoć je u 23.10 časova prijavljeno da se na mostu “Japanac” nalazi jedna osoba koje namjerava da skoči u rijeku Bosnu.

Policajci su brzom reakcijom uspjeli da skinu ovo lice sa ograde mosta i tako ga spriječe da skoči u rijeku.

Ovom licu ukazana je medicinska pomoć u dobojskoj bolnici.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine
Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine
Najčitanije
  • Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
    10h 18m
    0
  • Od pucnja u Sarajevu do Pančeva - Kako žive potomci braće Gavrila Principa (VIDEO)
    8h 22m
    23
  • Govor vladike Nikolaja na Vidovdan 1916. godine
    6h 52m
    1
  • Još tri dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    10h 32m
    3
  • Mudre riječi cara Lazara i danas imaju poseban značaj: “Glava se ne polaže u grob nego u temelj” (VIDEO)
    10h 22m
    0