Полиција спасила особу која је покушалa да скочи у Босну

17.08.2024. 12:56
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Полиција је у Добоју спасила особу која је покушала да скочи у ријеку Босну са моста “Јапанац”, саопштено је из добојске Полицијске управе.

Полицијској станици Добој један синоћ је у 23.10 часова пријављено да се на мосту “Јапанац” налази једна особа које намјерава да скочи у ријеку Босну.

Полицајци су брзом реакцијом успјели да скину ово лице са ограде моста и тако га спријече да скочи у ријеку.

Овом лицу указана је медицинска помоћ у добојској болници.

Коментари 0
Повезане вијести
У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Српску“ У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Срп...
Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године
Нема пресуда за убиство четворо младих Срба ни послије 32 године Нема пресуда за убиство четворо младих Срба ни послије 32 године
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    7h 29m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    5h 33m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    4h 3m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    7h 43m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    7h 33m
    0