Policija za jedan dan oduzela 27 vozačkih dozvola

11.10.2021. 13:34
0
IZVOR: SRNA

Policija je na području Doboja u subotu, 9. oktobra, oduzela 27 vozačkih dozvola zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola, potvrđeno je Srni iz dobojske Policijske uprave.

Iz policije su naveli da je u subotu na području ove uprave evidentirano sedam saobraćajnih nezgoda, od čega četiri s posljedicama po lica.

Jedno lice je smrtno stradalo u Tesliću, a u ovoj opštini teže i lakše je povrijeđeno po jedno lice.

Povrijeđena su i tri lica iz Broda, Modriče i Teslića za koje se ljekari nisu izjasnili o stepenu povreda.

Dogodile su se i tri nezgode s materijalnom štetom u Derventi, Modriči i Doboju.

Iz Policijske uprave Doboj rekli su da je tokom subote, zbog kišnog vremena i klizavih kolovoza, odnosno veće mogućnosti od nastanka saobraćajnih nezgoda, policija povećala prisustvo na svim saobraćajnicama.

Komentari 0
Povezane vijesti
Uhapšena dva lica zbog nanošenja povreda i oštećenja automobila Uhapšena dva lica zbog nanošenja povreda i oštećenja automobila
Spisak kazni u Hrvatskoj: Za otvoren prozor 30 evra Spisak kazni u Hrvatskoj: Za otvoren prozor 30 evra
Na Sokocu organizovana akcija "Lako je brzinu smanjiti" Na Sokocu organizovana akcija "Lako je brzinu smanjiti"
Najčitanije
  • Na današnji dan se srpska zastava vijorila na Bijeloj kući
    4h 10m
    2
  • Na današnji dan napadom Austrougarske na Srbiju počeo Prvi svjetski rat
    4h 44m
    0
  • Dva lica povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi u Miljevini
    3h 35m
    0
  • Tačno 115 riječi koje su promijenile tok istorije (FOTO)
    4h 0m
    4
  • Bojan Vegara o odrastanju u Srpskom Sarajevu i strahotama rata - Našu djecu svijet zaista nije volio
    17h 34m
    5