Pomen za poginule radnike fabrike "Famos-Koran"

17.10.2023. 09:36
0
IZVOR: srna.rs

Na Palama će danas biti služen pomen za 28 radnika preduzeća "Famos-Koran" koji su kao borci Vojske Republike Srpske poginuli u Odbrambeno-otadžbinskom ratu.

Riječ je o 25 poginulih radnika preduzeća "Famos" i tri bivša radnika "Fabrike motora specijalne namjene" Koran, saopšteno je iz paljanske Boračke organizacije.

Parastos će biti služen 11.00 časova kod spomen-obilježja u krugu preduzeća, a potom je predviđeno polaganje cvijeća.

Komentari 0
Povezane vijesti
Spomenik na Kopitu je opomena Spomenik na Kopitu je opomena
U Kaljini osveštano i otkriveno spomen-obilježje srpskim borcima i civilima U Kaljini osveštano i otkriveno spomen-obilježje srpskim borcima i civilima
Mitropolit Hrizostom sutra osveštava spomenik poginulim borcima u Sokocu Mitropolit Hrizostom sutra osveštava spomenik poginulim borcima u Sokocu
Najčitanije
  • Milan Gluhović na čelu privatne klinike „Dr. Mačkić“
    18h 40m
    0
  • Eksplozija oštetila lokal, dva auta i butik
    16h 8m
    0
  • U ponedjeljak nastavak suđenja optuženom za udes u kojem je poginuo novinar Goran Maunaga
    21h 51m
    0
  • Milena Joković svjedočila o mučenju i ubistvu supruga Gojka Jokovića
    15h 37m
    0
  • Da li je novi direktor krenuo u istinsku reviziju ili šminkanja stanja u IRB RS?
    21h 19m
    0