Potvrđena optužnica protiv žene koja je pijana napala sestru u Istočnoj Ilidži

15.10.2024. 18:13
0
IZVOR: srna.rs

Osnovni sud u Sokocu potvrdio je optužnicu protiv žene čiji su inicijali D.M. koja se tereti da je pijana fizički napala i povrijedila sestru.

Prema optužnici, D.M. je 2. maja prošle godine oko 21.40 časova u stanu u Istočnoj Ilidži, nakon kraće verbalne rasprave, sa 1,89 promila alkohola u krvi, udarila sestru više puta, čupajući je za kosu, a zatim je udarila i štakom.

Okružno tužilaštvo u Istočnom Sarajevu je nakon sprovedene istrage 17. septembra podiglo optužnicu protiv D.M. zbog krivičnog djela nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici.

Njoj je stavljeno na teret da je primjenom nasilja, drskim i bezobzirnim ponašanjem ugrozila spokojstvo, tjelesni integritet i duševno zdravlje člana svoje porodice.

Komentari 0
Povezane vijesti
Prigodan poklon Opštini Istočna Ilidža kao znak zahvalnosti za pomoć učenicima Prigodan poklon Opštini Istočna Ilidža kao znak zahvalnosti za pomoć učenicima
Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona" Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona"
Istočna Ilidža: Molba za pronalazak smještaja za dvije djevojčice sa Kosova i Metohije Istočna Ilidža: Molba za pronalazak smještaja za dvije djevojčice sa Kosova i Metohije
Najčitanije
  • Valentina Tereškova, tekstilna radnica i prva žena u svemiru
    18h 41m
    0
  • Nova zgrada policije u Istočnom Sarajevu najbolja i najopremljenija
    15h 39m
    3
  • Omaž velikanu, vajaru Đorđu Jovanoviću
    3h 14m
    0
  • „Pohod na klanac“ - hodočašće i odavanje počasti svim palim borcima Kasindolskog bataljona
    20h 10m
    0
  • Minić: Put Foča-Sarajevu u punoj funkciji u roku od 30 dana
    13h 37m
    6