Povlači se "Jafa" proizvod sa tržišta BiH

25.02.2025. 21:40
0
IZVOR: srna.rs

Proizvođač "Jafa Crvenka" sa tržišta BiH dobrovoljno povlači proizvod "Rum kasato", u pakovanju od 120 grama, jer je utvrđena prisutnost tvrđih šećernih komadića u proizvodu.

Riječ je o “Rum kasatu” sa rokovima trajanja 10, 14, 23, 24, 25. i 26. jul, saopšteno je iz Agencije za bezbjednost hrane BiH.

– Agencija je dostavila sve raspoložive informacije na dalje postupanje mjerodavnim inspekcijskim tijelima u BiH – dodaje se u saopštenju. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Poništeno 5.375 vozačkih dozvola zbog četiri kaznena boda Poništeno 5.375 vozačkih dozvola zbog četiri kaznena boda
Narandžasto upozorenje zbog visoke temperature, početak avgusta iznad 40 stepeni Narandžasto upozorenje zbog visoke temperature, početak avgusta iznad 40 stepeni
Pojačan saobraćaj na graničnim prelazima, u julu 1.766.647 vozila Pojačan saobraćaj na graničnim prelazima, u julu 1.766.647 vozila
Najčitanije
  • Sinovljev epitaf za oca Ristu Anđića
    14h 38m
    7
  • Šehovac: Policija na terenu radi na pronalasku počinilaca kriminalnih djela
    12h 1m
    16
  • U toku rad na rasvjetljavanju krivičnog djela „Teško ubistvo“ u pokušaju
    17h 32m
    1
  • Najavljeni prekidi električne energije za sutra
    8h 51m
    0
  • Berjan: Hitno uvesti vanredne bezbjednosne mjere u Istočnom Sarajevu
    17h 22m
    1