Predsjednik Bokserskog saveza Srpske osumnjičen za obljubu maloljetnice

05.11.2021. 18:17
0
IZVOR: srpskainfo.com

Milenko Tomić, predsjednik Bokserskog saveza Republike Srpske i generalni sekretar Bokserskog saveza BiH, uhapšen je zbog sumnje da je obljubio četrnaestogodišnju djevojčicu.

Za njega je Okružno javno tužilaštvo iz Bijeljine zatražilo jednomjesečni pritvor, a Okružni sud u Bijeljini je taj prijedlog prihvatio i odredio mu pritvor.

Iz OJT Bijeljina je saopšteno da im je predata osoba sa inicijalima M.T., koje je 4. novembra u Bijeljini uhapšeno zbog osnova sumnje da je prema maloljetnoj osobi (2007) počinio krivično djelo obljuba nad djetetom mlađim od 15 godina iz člana 172. stav 3. u vezi sa stavom 1. Krivičnog zakonika RS, pišu "Nezavisne".

– M.T. je u Tužilaštvu saslušan u svojstvu osumnjičenog, nakon čega je Okružnom sudu u Bijeljini predloženo određivanje pritvora za njega, zbog bojazni da bi boravkom na slobodi mogao uticati na svjedoke i da bi moglo doći do narušavanja javnog reda – saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva iz Bijeljine.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pedofilu potvrđeno osam godina zatvora Pedofilu potvrđeno osam godina zatvora
Pedofil iz Bijeljine i dalje u bjekstvu Pedofil iz Bijeljine i dalje u bjekstvu
Jezivo: Otac prvo silovao, pa pretukao maloljetnu kćerku Jezivo: Otac prvo silovao, pa pretukao maloljetnu kćerku
Najčitanije
  • Obilić sa Romanije - Milivoje Mićo Lizdek (VIDEO)
    11h 5m
    11
  • Vlada Crne Gore odlučila: Stop za diplome iz Sokoca
    23h 7m
    12
  • Šavarš Karapetjan – Jedan od najvećih heroja ikada!
    32m
    1
  • Lice u više navrata izvršilo neovlaštenu isplatu novca
    8h 9m
    0
  • Grad Istočno Sarajevo: Javnost treba da zna da je budžet KK „Jahorina“ od 600.000 do 700.000 KM
    4h 24m
    3