Prekid vodosnabdijevanja na području Jahorine

31.08.2021. 10:04
0
IZVOR: Srna

Komunalno preduzeće "Vodovod i kanalizacija" Istočno Sarajevo saopštilo je da će danas doći do prekida u vodosnabdijevanju zbog sanacije kvarova na cjevovodu od Jahorine do rezervoara "Baba".

Prekid će trajati od 10.00 do 15.00 časova.

Nakon potrošenih zaliha vode u rezervoaru, potrošači koji se snabdijevaju sa rezervoara "Baba" neće imati redovno vodosnabdijevanje dok ne budu okončani radovi i nastavljeno snabdijevanje vodom sa Jahorinskih vrela u taj rezervoar.

Radove na cjevovodu izvodi preduzeće "Vodovod i kanalizacija" Pale.

Iz "Vodovoda i kanalizacije" Istočno Sarajevo mole potrošače da na vrijeme pripreme potrebne zalihe vode.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dušan Spasojević održao predavanje na Filozofskom fakultetu povodom Dana državnosti Grčke Dušan Spasojević održao predavanje na Filozofskom fakultetu povodom Dana državnosti Grčke
Prijave za 14. izložbu ručnih radova u Palama od 1. aprila Prijave za 14. izložbu ručnih radova u Palama od 1. aprila
Obilježavanje tri decenije Studijskog programa srpski jezik i književnost Obilježavanje tri decenije Studijskog programa srpski jezik i književnost
Najčitanije
  • Posni pasulj sa krompirom
    20h 58m
    0
  • Lazar Vojinović i Jana Bašević prvaci BiH, Nađa Kojić vicešampion
    19h 0m
    2
  • Otvorena izložba „Srpsko slikarstvo početkom 20. vijeka“ u u Galeriji „Žarko Vidović“
    10h 51m
    0
  • Danas otvaranje izložbe "Srpsko slikarstvo početkom 20. vijeka" u Galeriji "Žarko Vidović
    19h 14m
    0
  • U Srpskoj rođeno 15 beba
    19h 57m
    0