Premijer Srpske Radovan Višković testiran na korona virus

15.07.2020. 15:25
0
IZVOR: srpskainfo

Predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković testiran je u Univerzitetskom kliničkom centru RS na prisustvo novog virusa korona SARS-CoV-2 PCR testom, saopšteno je iz Vlade RS.

– Po dobijanju rezultata nakon testiranja na korona virus javnost Republike Srpske biće blagovremeno obaviještena. Predsjednik Vlade RS Radovan Višković testiran je juče putem brzog testa na prisustvo virusa korona i rezultat ovog testa je bio negativan – ističu iz Vlade RS.

Višković se, ističu, osjeća dobro i svoje aktivnosti do trenutka dobijanja rezultata PCR testa obavlja posredstvom onlajn platformi, a svi ranije planirani sastanci i aktivnosti za danas i sutra su otkazani.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ulaganje u turizam posao budućnosti Ulaganje u turizam posao budućnosti
Neumoljiva statistika: Sve manje rođenih, narod sve stariji Neumoljiva statistika: Sve manje rođenih, narod sve stariji
Postavljeno 1.616 praznih stolica za nestale Postavljeno 1.616 praznih stolica za nestale
Najčitanije
  • Ratna staza Zekovića s Romanije
    15h 41m
    3
  • Teška saobraćajna nesreća na Vracima, poginula djevojka
    15h 55m
    0
  • PU Istočno Sarajevo: Završen uviđaj saobraćajne nesreće na Vracima
    15h 0m
    1
  • Opljačkana benzinska pumpa u Istočnoj Ilidži
    13h 32m
    0
  • Sveti Petar Dabrobosanski – zaštitnik grada Istočno Sarajevo
    14h 16m
    1