Preminulo lice povrijeđeno u saobraćajnoj nesreći kod Rogatice

28.08.2019. 12:46
0
IZVOR: SRNA

Lice čiji su inicijali M.I. preminulo je od povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći u mjestu Kukavice kod Rogatice, saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.
Saobraćajna nesreća na magistralnom putu Rogatica-Sastavci dogodila se sinoć u 18.50 časova kada je s puta sletio putnički automobil "škoda". 

Lice M.I. je kao putnik u automobilu zadobilo teške povrede od kojih je preminulo u Opštoj bolnici u Goraždu, dok su vozač A.I. iz Sarajeva i suvozač S.I. prevezeni na liječenje u sarajevsku bolnicu Koševo. 

Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Rogatica, a o svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo koji je naložio obdukciju tijela poginulog lica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Od danas klizalište u Rogatici Od danas klizalište u Rogatici
Rogatica: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“ Rogatica: Javni poziv za statiranje u filmu „Linija“
Dvanaestogodišnji Luka Perišić prvi doplivao do Časnog krsta u Rogatici Dvanaestogodišnji Luka Perišić prvi doplivao do Časnog krsta u Rogatici
Najčitanije
  • Na današnji dan rođen Milan Tepić – posljednji istinski narodni heroj
    11h 20m
    15
  • Topljenje snijega i kiša uzrokovali bujične vode u Istočnom Sarajevu
    22h 19m
    0
  • Istočna Ilidža: Proglašena vanredna situacija
    21h 37m
    0
  • Lice lišeno slobode zbog sumnje da je oštetilo više vozila u Palama
    9h 15m
    5
  • Godišnjica pada Jatovog aviona iznad Čehoslovačke
    11h 20m
    0