Preminuo učenik koji je pretučen ispred škole u Leskovcu

27.11.2024. 17:12
2
IZVOR: srna.rs

Učenik trećeg razreda Tekstilne škole iz Leskovca preminuo je u bolnici nakon što je pretučen kod  Hemijske škole, potvrdio je direktor leskovačke Opšte bolnice Nebojša Dimitrijević.

On je rekao da je sedamnaestogodišnjak dovezen u Urgentni centar bez svijesti i pulsa.

- Odmah je započeta intenzivna reanimacija, ali nažalost smrt je nastupila u 15.45 časova -  rekao je Dimitrijević i dodao da će uzrok smrti utvrditi obdukcija.

RTS nezvanično saznaje da su učenika čiji su inicijali A.I. oko 14.00 časova metalnim šipkama pretukla dva mladića.

Direktor Centra za socijalni rad Predrag Momčilović rekao je da je mladić već desetak godina bio u hraniteljskoj porodici u Leskovcu.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Re 27.11.2024. 17:48
    Društvo, opameti se!!! Uvedi zakon za velike i male manijaka!!!
  • Generic placeholder image
    Sanja 27.11.2024. 17:24
    Koje su to zvjeri ! Zaklati odma da se taka cuda ne razmnozavaju! Dozivotni zarvor sa najtezim poslovima.
Povezane vijesti
Uhapšeno pet osoba zbog šverca 1,6 tona droge Uhapšeno pet osoba zbog šverca 1,6 tona droge
Nova vrsta ptice pjevačice prvi put otkrivena u Srbiji Nova vrsta ptice pjevačice prvi put otkrivena u Srbiji
Preminuo Bojan Mitrović Preminuo Bojan Mitrović
Najčitanije
  • Pažnja: Natpis „21.maj 2025. i kill“ na školskoj klupi u OŠ „Sveti Sava“
    23h 31m
    0
  • Risto Bozalo nudi instrukcije za osnovce, srednjoškolce i studente
    8h 47m
    0
  • Ispred škole "Sveti Sava" pojačano prisustvo policije zbog prijeteće poruke
    11h 9m
    3
  • Dušanov zakonik danas puni 676 godina
    10h 34m
    6
  • Policija istražuje događaj u školi u Istočnom Novom Sarajevu
    7h 1m
    0