Pretresi u Istočnom Novom Sarajevu, jedno lice lišeno slobode

29.04.2024. 12:52
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske uprave Istočno Sarajevo su, u okviru nastavka operativne akcije kodnog naziva „KODE“, lišili slobode lice inicijala B.J. iz Istočnog Novog Sarajeva.

Za licem je bila raspisana Međunarodna potjernica zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivična djela „Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga“ i „Nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija“ .

Na osnovu naredbe Okružnog suda u Istočnom Sarajevu i pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo u toku su pretresi kuća, stanova i pomoćnih objekata koje koristi osumnjičeno lice.

Nakon kriminalističke obrade lice će biti predato postupajućem tužiocu Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu, naveli su iz PU Istočno Sarajevo.

                                                                                                                                 

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Međunarodni dječiji fudbalski turnir tokom vikenda u Istočnom Novom Sarajevu Međunarodni dječiji fudbalski turnir tokom vikenda u Istočnom Novom Sarajevu
U Istočnom Sarajevu uhapšeno lice za kojim je raspisano pet potraga U Istočnom Sarajevu uhapšeno lice za kojim je raspisano pet potraga
Paljanin prevaren na društvenim mrežama za više od 20.000 KM Paljanin prevaren na društvenim mrežama za više od 20.000 KM
Najčitanije
  • Dr Sladoje: Obezbijeđen veći broj lijekova za oboljele od multiple skleroze
    9h 30m
    0
  • Prvi ulični basket 3×3 počeo danas u Istočnoj Ilidži
    11h 43m
    0
  • Ispraćena 62. generacija maturanata Srednjoškolskog centra „27. januar“ iz Rogatice
    8h 39m
    0
  • Republičko takmičenje ekipa prve pomoći u Palama
    10h 19m
    0
  • Danas počinje prvi turnir u uličnom basketu 3×3 u Istočnoj Ilidži
    13h 41m
    0