Preventivna kampanja „Lako je brzinu smanjiti“ u Donjim Bulozima

27.07.2023. 13:34
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici stanice za bezbjednost saobraćaja Pale i predstavnici Auto-moto saveza Republike Srpske danas su u mjestu Donji Bulozi kontrolisali brzinu i vozačima dijelili promotivni materijal u okviru kampanje "Lako je brzinu smanjiti".

Budući da je tokom ljeta povećana frekvencija saobraćaja, iz Policijske uprave Istočno Sarajevo su apelovali da se svi učesnici u saobraćaju, prvenstveno vozači, pridržavaju saobraćajnih propisa i poštuju ograničenje brzine.

Kampanju "Lako je brzinu smanjiti" realizuje Auto-moto savez Republike Srpske u saradnji sa Ministarstvom saobraćaja i veza i Ministarstvom unutrašnjih poslova od 17. jula do 31. avgusta ove godine.

Komentari 0
Povezane vijesti
Na Filozofskom fakultetu u Palama obilježen Međunarodni dan grčkog jezika Na Filozofskom fakultetu u Palama obilježen Međunarodni dan grčkog jezika
U Republici Srpskoj za 11 dana više od 2.000 prekršaja neposrednoj blizini škola U Republici Srpskoj za 11 dana više od 2.000 prekršaja neposrednoj blizini škola
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Trifko Grabež Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Trifko Grabež
Najčitanije
  • Hrvatski zločini u selima Drakulić, Motike i Šargovac
    20h 26m
    2
  • Prva žena reditelj u bivšoj Jugoslaviji – Priča o Soji
    20h 26m
    1
  • Sutra naizmjenični saobraćaj u Žljebovima na putu Sokolac - Han Pijesak
    13h 23m
    0
  • Počinje isplata uvećanih januarskih penzija
    20h 24m
    2
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Trifko Grabež
    16h 34m
    0