Prijem za dječake i trenere iz Škole fudbala “Tango”, pobjednike kupa u Norveškoj

12.06.2024. 15:07
0
IZVOR: katera.news

Načelnik opštine Istočna Ilidža Marinko Božović danas je upriličio prijem za predstavnike Škole fudbala Tango, dječake iz generacije 2011, koja je na nedavno održanom turniru “Drenthe cup” u Holandiji osvojila prvo mjesto, što je ujedno i kruna njihovog dosadašnjeg bavljenja fudbalom.

Božović je istakao da se Opština Istočna Ilidža uvijek trudi da pomogne rad Šove škole, a da su ovi dječaci to najbolje vratili, kao pravi ambasadori lokalne zajednice.

Na sastanku su prisustvovali direktor škole fudbala “Tango” Branislav Arsenijević i trener generacije 2011 Neven Pejušić, naveli su iz ove opštine.

Ova generacija dječaka u narednom periodu treniranje će nastaviti u omladinskim selekcija FK ”Slavija” Istočno Sarajevo

Komentari 0
Povezane vijesti
U utorak predavanje Muharema Bazdulja u Galeriji „Žarko Vidović“ U utorak predavanje Muharema Bazdulja u Galeriji „Žarko Vidović“
Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona" Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona"
U Galeriji „Žarko Vidović“ promovisana knjiga „Slušaj svoje srce“ Tamare Misirlić U Galeriji „Žarko Vidović“ promovisana knjiga „Slušaj svoje srce“ Tamare Misirlić
Najčitanije
  • Godišnjica ubistva Zorice Divčić
    6h 57m
    3
  • Maksim Lučić i Lazar Vladičić na Juniorskoj matematičkoj opimpijadi BiH
    4h 57m
    0
  • Narodno pozorište u Istočnom Sarajevu proslavilo drugi rođendan
    19h 34m
    0
  • Slava Univerziteta u Istočnom Sarajevu, sutra promocija doktora nauka
    7h 33m
    0
  • Obilježen Dan Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa
    3h 21m
    0