Prijem za Marinu Kurteš i trenera Dejana Vukadina

27.02.2023. 15:14
0
IZVOR: katera.news

Načelnik opštine Istočno Novo Sarajevo Jovan Katić danas je upriličio prijem za sugrađanku, člana Karate kluba "Slavija" Marinu Kurteš i njenog trenera Dejana Vukadina.

Katić je zahvalio Marini što je na najbolji način predstavljala opštinu Istočno Novo Sarajevo, te njoj i treneru Dejanu Vukadinu čestitao na izuzetnom uspjehu, i poželio uspješan rad i u budućnosti, navedeno je iz Opštinske uprave.

Mlada karatistkinja Marina Kurteš u Istočno Sarajevo donijela je tri medalje - bronzanu sa Evropskog prvenstva za mlađe seniore u kiparskoj Larnaki, srebrnu sa prvenstva BiH u seniorskoj konkurenciji u Modriči i zlatnu sa Prvenstva Republike Srpske za seniore u Banjaluci.

 
Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra „Konferencija beba“ u Istočnom Novom Sarajevu Sutra „Konferencija beba“ u Istočnom Novom Sarajevu
Muzičko-poetsko veče „Skućeni u pjesmi“ sutra u Istočnom Novom Sarajevu Muzičko-poetsko veče „Skućeni u pjesmi“ sutra u Istočnom Novom Sarajevu
Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
Najčitanije
  • Pale: Nakon svađe upotrijebljeno vatreno oružje
    4h 16m
    4
  • Godišnjica rođenja Petra Kočića
    5h 44m
    0
  • Sutra „Konferencija beba“ u Istočnom Novom Sarajevu
    5h 11m
    0
  • „Pekara Zlatno zrno“ drugu godinu pobjednik na Memorijalnom turniru „Boško Vujadin“
    6h 58m
    0
  • Više desetina Srba privedeno na Gazimestanu nakon parastosa
    20h 23m
    0