Pripadnica policije počinila samoubistvo

07.08.2024. 10:42
0
IZVOR: srna.rs

Policijska službenica Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo izvršila je danas samoubistvo na Željezničkoj stanici u sarajevskoj opštini Novo Sarajevo, saopšteno je iz ove policijske agencije.

Iz kantonalnog MUP-a su naveli da o ovom samoubistvu neće saopštavati druge informacije.

Policija je trenutno na terenu i u toku je uviđaj.

Komentari 0
Povezane vijesti
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    1h 29m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    6h 30m
    2
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    5h 34m
    0
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    7h 32m
    0
  • Istočna Ilidža: Iz magacina benzinske pumpe u više navrata otuđeno 850 kutija cigareta
    5h 46m
    0