Pripadnica policije počinila samoubistvo

07.08.2024. 10:42
0
IZVOR: srna.rs

Policijska službenica Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo izvršila je danas samoubistvo na Željezničkoj stanici u sarajevskoj opštini Novo Sarajevo, saopšteno je iz ove policijske agencije.

Iz kantonalnog MUP-a su naveli da o ovom samoubistvu neće saopštavati druge informacije.

Policija je trenutno na terenu i u toku je uviđaj.

Komentari 0
Povezane vijesti
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    23h 10m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    20h 42m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    4h 3m
    0
  • Svjedočanstvo majke Milke Božić o stradanju kćerke Zorice
    21h 3m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    7h 55m
    0