Pripadnica policije počinila samoubistvo

07.08.2024. 10:42
0
IZVOR: srna.rs

Policijska službenica Uprave policije MUP-a Kantona Sarajevo izvršila je danas samoubistvo na Željezničkoj stanici u sarajevskoj opštini Novo Sarajevo, saopšteno je iz ove policijske agencije.

Iz kantonalnog MUP-a su naveli da o ovom samoubistvu neće saopštavati druge informacije.

Policija je trenutno na terenu i u toku je uviđaj.

Komentari 0
Povezane vijesti
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce
Preminula žena koju je jutros ranio suprug Preminula žena koju je jutros ranio suprug
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    18h 51m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    19h 54m
    3
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    19h 31m
    0
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    3h 20m
    0
  • Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
    19h 4m
    0