Priveden četrnaestogodišnjak iz Laćarka: "Uradiću isto što i Kosta"

06.05.2023. 08:18
0
IZVOR: b92.net

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici sinoć su lišili slobode četrnaestogodišnjaka iz Laćarka.

Dječak je priveden zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti.

Kako se sumnja, on je na jednoj društvenoj mreži postavio objavu sa fotografijom osumnjičenog za ubistvo osmoro djece i radnika obezbjeđenja u beogradskoj OŠ "Vladislav Ribnikar“, sa odobravanjem i sa porukom da će uraditi isto što i on.

Osumnjičeni je uz krivičnu prijavu priveden sudiji za maloljetnike Višeg suda u Sremskoj Mitrovici.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Jovanovići dočekali najljepše vijesti pred praznike: Više neće plakati zbog beznađa Jovanovići dočekali najljepše vijesti pred praznike: Više neće plakati zbog beznađa
Darko Mladić pozdravio zahtjeve Srbije i Rusije u Savjetu bezbjednosti UN Darko Mladić pozdravio zahtjeve Srbije i Rusije u Savjetu bezbjednosti UN
Djevojčica od 13 godina koja se borila za slobodu Srbije Djevojčica od 13 godina koja se borila za slobodu Srbije
Najčitanije
  • Simbolika božićne pšenice i kako je na pravi način posaditi
    7h 15m
    1
  • Na današnji dan 1885. izašao prvi broj "Bosanske vile"
    7h 12m
    2
  • Pretresi na području Posušja, Širokog Brijega i Pala zbog krijumčarenja i krađa
    7h 47m
    1
  • Neobični junak Velikog rata: Golub koji je spasao "Izgubljeni bataljon"
    23h 36m
    1
  • Teodora Delipara ispunila normu za Zimske olimpijske igre "Milano-Kortina 2026"
    6h 59m
    1